top of page

Zapraszam w poniedziałki i środy - godz. 8.00 - 13.00

Katarzyna Walczak

Psycholog szkolny

Porady dla rodziców i opiekunów, jak przeciwdziałać cyberprzemocy

Dzięki uprzejmości Fundacji Psycho-Edukacja przekazuję dalej #toolbook z ćwi-czeniami do samodzielnego wykonania, przeznaczonych dla młodzieży, jako wsparcie na czasy lockdownów.

Znajdziecie w nim zadania dotyczące radzenia sobie ze stresem, emocjami, praktyki uważności, uświadamiania przekonań i nawyków. Można z niej korzystać nieodpłatnie   i w dowolnym celu, w tym przetwarzać i udostępniać - powołując się na zespół autorski.


Dobrego i uważnego korzystania!
 

AUTORSTWO TREŚCI: Konrad Ambroziak, Julian Czurko, Melania Dominiak, Filip Jach, Michał Maciejak, Barbara Michalska, Marta Szymczyk.

#TOOLBOOK

Drogi uczniu!
 

Jeżeli ktokolwiek lub cokolwiek Ciebie martwi lub niepokoi, chcesz porozmawiać lub się wyciszyć, potrzebujesz być wysłuchanym, potrzebujesz pomocy – zapraszam!
 

Chcesz zrozumieć swoje emocje, poznać sposoby radzenia sobie z napięciem podczas wystąpień publicznych (np.: koncertów, audycji, przesłuchań itp.), by spokojniej zaprezentować swoją muzyczną pasję i zdobyte umiejętności?  

Napisz wiadomość w dzienniku elektronicznym lub skorzystaj z Teams’a. 

Spotkanie? Czy rozmowa poprzez aplikację Microsoft Teams?
Wybór należy do Ciebie!

 

Katarzyna Walczak

Psycholog szkolny
 

CHCESZ ZWIĘKSZYĆ EFEKTYWNOŚĆ SWOJEJ NAUKI W DOMU? Kilka podstawowych zasad

Drogi rodzicu!
 

Jeśli potrzebujesz porady i wsparcia, potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu problemu, chcesz skutecznie pomagać Twojemu Dziecku w Jego rozwoju to zapraszam Cię do korzystania z konsultacji psychologicznych w naszej szkole.

Rozmowy mogą się odbyć w gabinecie lub telefonicznie (po wcześniejszym ustaleniu terminu poprzez Dziennik elektroniczny).
 

Katarzyna Walczak

Psycholog szkolny

Motywowanie do ćwiczeń gry na instrumencie w czasie pandemii

Wspieranie dziecka w nauce

bottom of page